Siłownik NICE NDCM0043

  • Add feedback:
  • Manufacturer: NICE
  • Manufacturer's code: NICE NDCM0043
  • Availability: None
  • Free shipping
  • £435.63

Siłownik do bram przemysłowych do 30 m SD-100-24 EL15 E, 3x400 V, 100 Nm, 24 obr./min., elektroniczne wyłączniki krańcowe,
awaryjne otwieranie za pomocą linki, uchwyt mocujący, ED 60%.

 

Do przemysłowych bram segmentowych do 600 kg. Elektromechaniczny siłownik samohamowny, z elektronicznymi wyłącznikami krańcowymi i kontrolą ruchu za pomocą enkodera.

W ofercie siłowniki: zasilane 230 V oraz 3x400V.

Wszechstronna technologia: dostępne z dwoma rodzajami awaryjnej obsługi ręcznej: linką lub łańcuchem, w celu zaoferowania zawsze najlepszego rozwiązania dostosowanego do potrzeb Klienta.

Uniwersalna centrala UST1K: posiada możliwość pracy w trybie TOTMAN, oraz pracy AUTOMATYCZNEJ.

Zwarty i silny: moment obrotowy do 140 Nm; prędkość do 24 obr/min.

Bezpieczny: automatyka zgodna z aktualnie obowiązującymi normami i dyrektywami europejskimi w zakresie technologii i bezpieczeństwa.

Łatwe programowanie: dzięki elektronicznym wyłącznikom krańcowym programowanie, regulacje i ustawienia położeń krańcowych dokonuje się z poziomu centrali.

Szybka instalacja w każdych warunkach: siłownik może być zainstalowany bezpośrednio na wale bramy segmentowej (do wałów o średnicy 25,4 mm lub 31,75 mm).

Łatwy i szybki montaż: szybkozłącza i ponumerowane gniazda w centrali ułatwiają połączenia przewodów; instalacja i rozruch stają się nadzwyczaj łatwe. Gotowe przewody łączące silnik z centralą zaopatrzone w odpowiednie wtyczki.

Solidny: reduktor w kąpieli olejowej i przekładnie zębate z brązu.

Czujnik SBA: czujnik regulacji położenia dolnego bramy automatycznie zapamiętuje nowe położenie bramy (opcja).